VEZI AICI: programul partidelor etapei cu numărul 8 din Liga 4 și Liga 5 Bihor

Ciao restaurant - pizzerie

Sâmbătă și duminică sunt programate partidele etape a 8-a în fotbalul bihorean, Liga 4 și Liga 5. Bihorpenet.ro vă prezintă programul acestei runde.

LIGA 4. ETAPA 8

Sâmbătă, 12 octombrie

11:00 CSO Ștei – Unirea Valea lui Mihai

13:00 Olimpia Salonta – Bihorul Beiuș

13:00 CS Oșorhei – CS Mădăras

13:00 CS Diosig – Viitorul Borș

14:00 CSC Sânmartin – CAO

15:00 CS Săcueni – Crișul Aleșd

Duminică, 13 octombrie

13:00 Unirea Livada – FC Universitatea

15:00 Crișul Sântamdrei – Foresta Tileagd

CLASAMENT

1 CAO 1910 Oradea 7 7 0 0 34 3 21
2 Crişul Sântandrei 7 5 1 1 19 4 16
3 CSO Ştei 7 5 0 2 17 11 15
4 Viitorul Borş 7 4 1 2 17 12 13
5 CS Diosig 7 4 1 2 21 18 13
6 CSC Sânmartin II 7 4 1 2 15 12 13
7 CS Oșorhei 7 3 1 3 15 13 10
8 Unirea Embrak Livada 7 3 0 4 13 12 9
9 Unirea Valea lui Mihai 7 3 0 4 16 23 9
10 CS Săcueni 7 3 0 4 9 16 9
11 FC Universitatea Oradea 7 2 1 4 13 13 7
12 Olimpia Salonta 7 2 1 4 8 13 7
12 CS Mădăras 7 2 1 4 10 23 7
14 Crișul Aleșd 7 2 0 5 8 18 6
15 Foresta Tileagd 7 1 2 4 12 23 5
16 Bihorul Beiuș 7 1 0 6 9 22 3

LIGA 5. SERIA I ETAPA 8

Sâmbătă, 12 octombrie

11:00 Cetatea Biharia – Slovan Valea Cerului

15:00 Voința Suplac – Voința Cheresig

Duminică, 13 octombrie

11:00 Inter Aștileu – Toldy

15:00 Minerul Șuncuiuș – Locadin Țețchea

15:00 CAO II – AS Vadu Crișului

15:00 Viitorul Bratca – Progresul Sâniob

CLASAMENT

1 Slovan Valea Cerului 6 6 0 0 22 2 18
2 AS Vadu Crișului 7 5 1 1 20 10 16
3 CAO 1910 Oradea II 7 4 2 1 26 18 14
4 Cetatea Biharia 7 3 3 1 13 10 12
5 Voinţa Suplac 6 3 2 1 17 3 11
6 Viitorul Bratca 7 2 3 2 14 13 9
7 Progresul Sîniob 6 2 2 2 7 11 8
8 Minerul Şuncuiuş 7 1 4 2 7 9 7
9 Locadin Ţeţchea 7 2 1 4 14 22 7
10 Toldy Sannicolau M 6 1 1 4 9 22 4
11 Voinţa Cheresig 7 0 3 4 10 18 3
12 Inter Aştileu 7 0 0 7 6 27 0

LIGA 5. SERIA II. ETAPA 8

Duminică, 13 octombrie

11:00 Vida Pomezeu – Gloria Beiuș

14:00 Vulturul Dobrești – Viitorul Batăr

14:00 Partizanul – Biharea Vașcău

15:00 Gloria Căbești – Izvorul Cociuba Mare

15:00 Voința Ciumeghiu – Viitorul Tărian

15:00 Victoria Avram Iancu – Unirea Roșia

15:00 Zorile Buntești – Victoria Tulca

CLASAMENT

1 Gloria Beiuș 7 6 1 0 28 7 19
2 Viitorul Tărian 7 6 0 1 32 12 18
3 Zorile Buntești 7 5 2 0 24 11 17
4 Victoria Avram Iancu 7 5 1 1 21 10 16
5 Unirea Roşia 7 5 0 2 18 13 15
6 Partizanul 7 4 1 2 16 14 13
7 Izvorul Cociuba Mare 7 2 2 3 15 14 8
8 Victoria Tulca 7 2 1 4 12 25 7
9 Voința Ciumeghiu 7 2 0 5 10 14 6
10 Vida Pomezeu 7 3 1 3 9 14 4*
11 Viitorul Batăr 7 1 1 5 11 22 4
12 Gloria Căbeşti 7 1 1 5 10 19 4
13 Biharea Vaşcău 7 1 0 6 10 23 3
14 Vulturul Dobreşti 7 0 1 5 4 22 1

Din aceeași categorie