Începe returul în Liga 4 și Liga 5 Bihor. VEZI AICI programul etapei; meciurile vor debuta cu momente de reculegere în memoria lui Lucian Știube

Ciao restaurant - pizzerie

La finele săptămânii se reia campionatul Ligii a 4-a și cel din Liga a 5-a. ”Înainte de începerea partidelor va fi ținut un moment de reculegere în memoria lui Lucian Știube (31 ani) fost jucător de fotbal și arbitru, Dumnezeu să-i dea odihnă veșnică. Conducerea AJF și CJA Bihor transmit sincere condoleanțe familiei îndurerate”, se anunță în comunicatul emis de AJF Bihor.

Liga a 4-a etapa a 16-a

Sambata, 09-03-2019 

CSC Sânmartin – CS Unirea Valea lui Mihai               ora 13.00 juniorii, 11.00, seniorii       Santion           

Baza sportiva Tineretului

CS Diosig Bihardioszeg – CS Săcueni                         ora       15-13                                     

ACS CAO 1910 Oradea – Clubul Sportiv Oşorhei      ora       13-15                                     

Crişul Aleşd – CS Bihorul Beius                                             ora       13-15                                     

Duminica

CS Mădăras – CS Viitorul Borş                                              ora       14-12             

Unirea Embrak Livada – FC Universitatea Oradea     ora       15-13             

CSC Crişul Sântandrei – CSO Ştei                              ora       15-13  

CSM Olimpia Salonta stă

CLASAMENT LIGA 4 Seniori

1CSC Sânmartin141130381136p
2ACS CAO 1910 Oradea141022451032p
3CS Unirea Valea lui Mihai14824272926p
4Unirea Embrak Livada14734281924p
5Clubul Sportiv Oşorhei14734292124p
6CS Diosig Bihardioszeg14716292422p
7CSM Olimpia Salonta14707171921p
8CS Viitorul Borş14626332020p
9CSC Crişul Sântandrei14626222420p
10FC Universitatea Oradea14545271919p
11CS Mădăras14419173913p
12CS Bihorul Beius14338122712p
13CSO Ştei14329163511p
14CS Săcueni14248163110p
15Crişul Aleşd14301123519p

Liga a 5-a, etapa 14-a

Seria 1

Sambata, 09-03-2019                                                           

Cetatea Biharia – CSC Sânmartin                                ora       14:00                                     

Duminica

CSC Viitorul Bratca – Minerul Şuncuiuş                                 ora       11:00   Suncuius                    

ACS Slovan Valea Cerului – Voinţa Suplac                ora       13:00   Suplacu de Barcau                 

AS Vadu Crișului – LPS Bihorul Oradea                                ora       15:00                                     

ACS Progresul Sîniob – Foresta Tileagd                                  ora       15:00                                     

Inter Aştileu – Locadin Ţeţchea                                              ora       15:00

Toldy Sannicolau de Munte stă.

CLASAMENT LIGA 5 Seria I

1CSC Sânmartin12110136733p
2Foresta Tileagd12921421129p
3Voinţa Suplac12813411325p
4CSC Viitorul Bratca12714282022p
5Cetatea Biharia12633361821p
6ACS Slovan Valea Cerului12624321620p
7Minerul Şuncuiuş12426212314p
8Toldy Sannicolau de Munte12417173413p
9Locadin Ţeţchea12336203012p
10Inter Aştileu12408174512p
11AS Vadu Crișului12327162911p
12LPS Bihorul Oradea1213813366p
13ACS Progresul Sîniob1212911485p

            

Seria 2

Sambata

Unirea Osorhei – Zorile Buntesti                                ora 15.00 (la Beius)

Duminica, 10 martie

Izvorul Cociuba Mare – Gloria Căbeşti                                   ora       15:00                                     

Vida Pomezeu – Partizanul Sânnicolau Român                      15:00   (Cosdeni)

Victoria Tulca – Biharea Marmogranit Vaşcău                       15:00                                     

Vulturul Dobreşti – Voinţa Cheresig                           15:00 (Luncasprie)

ACS Voința Ciumeghiu – Victoria Avram Iancu                    15:00                                     

Viitorul Tărian – Unirea Roşia                                    15:00   (Girisu de Cris)

CLASAMENT LIGA 5 Seria II

1AS Unirea Oşorhei 201613913361628p
2Biharea Marmogranit Vaşcău13823341626p
3Unirea Roşia13823372626p
4Zorile Buntesti13634312621p
5Viitorul Tărian13616363019p
6Voinţa Cheresig13544262219p
7Victoria Tulca13616353619p
8Gloria Căbeşti13607384118p
9Vulturul Dobreşti13535192718p
10Vida Pomezeu13436273615p
11Partizanul Sânnicolau Român13427242414p
12ACS Voința Ciumeghiu13337212612p
13Izvorul Cociuba Mare13247173710p
14Victoria Avram Iancu1341824427p

Din aceeași categorie