VEZI AICI: Programul partidelor din 15 – 16 septembrie în Liga 4 și Liga 5

Week-end-ul 15-16 septembrie programează o nouă rundă, a patra, în Liga 4 și Liga 5. În cele de mai jos puteți vedea programul partidelor și clasamentele înaintea rundei cu numărul 4.

SÂMBĂTĂ, 15 septembrie

11:00 CSC Sînmartin – CSC Dacia Gepiu (la Sântion)

11:00 Crişul Aleşd – CS Săcueni

11:00 CSO Ştei – Bihorul Beiuş

15:00 CS Diosig – CSM Olimpia Salonta (la Paleu)

17:00 CAO 1910 Oradea – FC Universitatea (Stadion Iuliu Bodola)

DUMINICĂ, 16 septembrie

17:00 CS Mădăras – CS Oşorhei

17:00 Unirea Livada -Viitorul Borş

17:00 Crişul Sântandrei – Unirea Valea lui Mihai

1 CSC Sânmartin 3 3 0 0 9-2 9p +6
2 Unirea Embrak Livada 3 2 1 0 6-2 7p +4
3 CS Bihorul Beius 3 2 1 0 3-1 7p +1
4 ACS CAO 1910 Oradea 3 2 0 1 16-3 6p +3
5 CS Viitorul Borş 3 2 0 1 13-4 6p 0
6 CS Mădăras 3 2 0 1 12-10 6p +3
7 Clubul Sportiv Oşorhei 3 2 0 1 7-5 6p 0
8 CSM Olimpia Salonta 3 2 0 1 5-3 6p 0
9 CSC Crişul Sântandrei 3 2 0 1 4-2 6p +3
10 CS Diosig Bihardioszeg 3 1 1 1 10-6 4p +1
11 FC Universitatea Oradea 3 1 0 2 4-5 3p -3
12 CS Unirea Valea lui Mihai 3 1 0 2 3-9 3p -3
13 CS Săcueni 3 0 1 2 4-8 1p -5
14 Crişul Aleşd 3 0 0 3 1-9 0p -3
15 CSC Dacia Gepiu 3 0 0 3 4-16 0p -6
16 CSO Ştei 3 0 0 3 0-16 0p -3

LIGA 5. SERIA I 

DUMINICĂ       

11:00 Viitorul Bratca – Toldy Sannicolau de Munte

17:00 Slovan Valea Cerului – CSC Sânmartin II

17:00 ACS Progresul Sîniob – LPS Bihorul Oradea

17:00 Inter Aştileu – Minerul Şuncuiuş

17:00 Locadin Ţeţchea – Voinţa Suplac

17:00 AS Vadu Crișului – Cetatea Biharia

1 Foresta Tileagd 3 3 0 0 16-1 9p +3
2 Voinţa Suplac 3 3 0 0 14-1 9p +3
3 CSC Sânmartin 3 3 0 0 8-2 9p +3
4 Minerul Şuncuiuş 3 2 0 1 13-4 6p 0
5 CSC Viitorul Bratca 3 2 0 1 3-4 6p +3
6 Cetatea Biharia 2 1 0 1 11-4 3p 0
7 Toldy Sannicolau de Munte 2 1 0 1 6-11 3p 0
8 Inter Aştileu 3 1 0 2 6-11 3p 0
9 LPS Bihorul Oradea 3 0 2 1 4-5 2p -4
10 ACS Slovan Valea Cerului 3 0 1 2 5-8 1p -2
11 AS Vadu Crișului 3 0 1 2 4-9 1p -2
12 Locadin Ţeţchea 2 0 0 2 1-10 0p -3
13 ACS Progresul Sîniob 3 0 0 3 0-21 0p -3

LIGA 5. SERIA II

SÂMBĂTĂ

11:00 AS Unirea Oşorhei 2016 – Gloria Căbeşti

11:00 Izvorul Cociuba Mare – Victoria Avram Iancu

DUMINICĂ        

13:30 Viitorul Tărian – Zorile Buntesti

17:00 Vulturul Dobreşti – Partizanul Sânnicolau Român

17:00 Voința Ciumeghiu – Biharea Marmogranit Vaşcău

17:00 Unirea Roşia – Voinţa Cheresig

17:00 Victoria Tulca – Vida Pomezeu

1 AS Unirea Oşorhei 2016 3 3 0 0 8-3 9p +6
2 Unirea Roşia 3 2 1 0 14-6 7p +4
3 Biharea Marmogranit Vaşcău 3 2 0 1 10-4 6p 0
4 Vida Pomezeu 3 2 0 1 9-6 6p 0
5 Gloria Căbeşti 3 2 0 1 9-7 6p 0
6 Izvorul Cociuba Mare 3 1 1 1 4-4 4p +1
7 Zorile Buntesti 3 1 1 1 5-6 4p -2
8 Viitorul Tărian 3 1 1 1 6-9 4p +1
9 Voinţa Cheresig 3 0 3 0 2-2 3p -3
10 Victoria Tulca 3 1 0 2 6-11 3p 0
11 ACS Voința Ciumeghiu 3 0 2 1 2-4 2p -1
12 Vulturul Dobreşti 3 0 2 1 1-5 2p -1
13 Victoria Avram Iancu 3 0 1 2 4-9 1p -5
14 Partizanul Sânnicolau Român 3 0 0 3 3-7 0p -6

Related posts